Žltý cícerový guláš so špenátom Ukáž plnú veľkosť

Žltý cícerový guláš so špenátom

Najdiétnejšie jedlo z celej našej ponuky, len 68 kcal na sto gramov! Bôby žltého bengálskeho cícera sú zbavené šupiek pre lepšie trávenie a polené pre krémovejšiu chuť. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s chlebom, pečivom, plackou alebo s ryžou. Jedna porcia 280 g.

Viac detailov

Kód:  8901552022040

Skladom

3,20 € s DPH [2,67 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočný Žltý cícerový guláš so špenátom vyklopený z vrecúška a ozdobený lístkami baby špenátu, červenými čili papričkami a cherry paradajkou.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Dochutené ajurvédskymi koreninami.

Zloženie: Voda. Lúpaný a polený žltý bengálsky cícer. Špenát. Cibuľa. Paradajky. Lúpané a polené fazuľky mungo. Cesnak. Slnečnicový olej. Zázvor. Zelené čili papričky. Soľ. Kurkumový prášok. Rímska rasca. Zmes ajurvédskych korenín [badián, čierny kardamóm, čierne korenie, rasca lúčna, čínska škorica, čili papričky, klinček, koriander, rímska rasca, zázvorový prášok, feniklové semienka]. Koriandrový prášok. Prášok z červených čili papričiek. Čierne korenie mleté. Asafoetida [pšenica]. Škoricový prášok. Vyrobené v prevádzke, kde sa spracúvajú arašidy, orechy, mlieko, sója, pšenica, horčica a sezam.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 285,0 kJ [68,0 kcal]. Tuky 2,4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g. Sacharidy 8,7 g, z toho cukry 0,5 g. Bielkoviny 3,0 g. Soľ 0,40 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško v kartónovej škatuľke.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty vyklopené do vhodnej nádoby. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút.

Pôvod: Vyrobené v Indii z miestnych surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Žltý cícerový guláš so špenátom
  • Product Reference: 8901552022040
  • By Ashoka
  • Price: 3,20
  • Product Width: 15.00 cm
  • Product Height: 2.00 cm
  • Product Depth: 19.00 cm
  • Product Weight: 0.37 kg
  • Description: Najdiétnejšie jedlo z celej našej ponuky, len 68 kcal na sto gramov! Bôby žltého bengálskeho cícera sú zbavené šupiek pre lepšie trávenie a polené pre krémovejšiu chuť. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s chlebom, pečivom, plackou alebo s ryžou. Jedna porcia 280 g.
Path: > Žltý cícerový guláš so špenátom