Zemiaky s hráškom v karí omáčke Ukáž plnú veľkosť

Zemiaky s hráškom v karí omáčke

Ľahký a obľúbený pokrm, ktorý zachutí každému! Veľké kusy zemiakov s hráškom v krémovej karí omáčke s kokosovým mliekom, zázvorom, rímskou rascou, koriandrom a s kurkumou. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s chlebom, pečivom, plackou alebo s ryžou. Jedna porcia 280 g.

Viac detailov

Kód:  8901552005029

Skladom

3,20 € s DPH [2,67 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočné Zemiaky s hráškom v karí omáčke vyklopené z vrecúška a ozdobené krúžkami cibule, čili papričkou, hráškom a koriandrom.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové.

Zloženie: Voda. Zemiaky. Hrášok. Cibuľová pasta. Kokosové mlieko. Slnečnicový olej. Kešu oriešky. Cesnak. Paradajková pasta. Zázvor. Soľ. Prášok z čili papričiek. Kukuričná múka. Zelené čili papričky. Rímska rasca. Červené čili papričky celé. Koriander. Kurkumový prášok. Sušené listy senovky gréckej. Vyrobené v prevádzke, kde sa spracúvajú arašidy, orechy, mlieko, sója, pšenica, horčica a sezam.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 491,1 kJ [117,3 kcal]. Tuky 6,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,0 g. Sacharidy 11,4 g, z toho cukry <0,5 g. Bielkoviny 2,5 g. Soľ 0,90 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško v kartónovej škatuľke.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty vyklopené do vhodnej nádoby. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút.

Pôvod: Vyrobené v Indii z miestnych surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Zemiaky s hráškom v karí omáčke
  • Product Reference: 8901552005029
  • By Ashoka
  • Price: 3,20
  • Product Width: 15.00 cm
  • Product Height: 2.00 cm
  • Product Depth: 19.00 cm
  • Product Weight: 0.36 kg
  • Description: Ľahký a obľúbený pokrm, ktorý zachutí každému! Veľké kusy zemiakov s hráškom v krémovej karí omáčke s kokosovým mliekom, zázvorom, rímskou rascou, koriandrom a s kurkumou. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s chlebom, pečivom, plackou alebo s ryžou. Jedna porcia 280 g.
Path: > > Zemiaky s hráškom v karí omáčke