Mletý baklažán so zeleninou Ukáž plnú veľkosť

Mletý baklažán so zeleninou

Len 101 kcal na sto gramov! Grilovaný baklažán pomletý s rôznymi druhmi zeleniny a dochutený zmesou indických korenín. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s toastom, ryžou, cestovinou alebo ako plnku do placky. Jedna porcia 280 g.

Viac detailov

Kód:  8901552011594

Skladom

3,20 € s DPH [2,67 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočný Mletý baklažán so zeleninou vyklopený z vrecúška a ozdobený závitkami grilovaného baklažánu a lístkom koriandra.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Bez alergénov.

Zloženie: Baklažán. Cibuľa. Paradajky. Slnečnicový olej. Paradajková pasta. Listy koriandra. Zelené čili papričky. Koriandrový prášok. Soľ. Cesnak. Rímska rasca. Kukuričná múka. Prášok z čili papričiek. Kurkumový prášok. Cukor. Vyrobené v prevádzke, kde sa spracúvajú arašidy, orechy, mlieko, sója, pšenica, horčica a sezam.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 421,2 kJ [100,6 kcal]. Tuky 6,6 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g. Sacharidy 8,6 g, z toho cukry <0,5 g. Bielkoviny 2,0 g. Soľ 1,00 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško v kartónovej škatuľke.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty vyklopené do vhodnej nádoby. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút.

Pôvod: Vyrobené v Indii z miestnych surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Mletý baklažán so zeleninou
  • Product Reference: 8901552011594
  • By Ashoka
  • Price: 3,20
  • Product Width: 15.00 cm
  • Product Height: 2.00 cm
  • Product Depth: 19.00 cm
  • Product Weight: 0.36 kg
  • Description: Len 101 kcal na sto gramov! Grilovaný baklažán pomletý s rôznymi druhmi zeleniny a dochutený zmesou indických korenín. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s toastom, ryžou, cestovinou alebo ako plnku do placky. Jedna porcia 280 g.
Path: > > Mletý baklažán so zeleninou