Kašmírske zemiaky Ukáž plnú veľkosť

Kašmírske zemiaky

Vegánsky pozdrav z Kašmíru! Baby zemiaky dusené v korenistej rascovej omáčke s kokosovým mliekom a ajurvédskymi koreninami. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s chlebom, pečivom, plackou alebo s ryžou. Jedna porcia 280 g.

Viac detailov

Kód:  8901552021463

Skladom

3,20 € s DPH [2,67 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočné Kašmírske zemiaky vyklopené z vrecúška a ozdobené kešu orieškami, čili papričkou, plátkom limetky a listom koriandra.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Dochutené ajurvédskymi koreninami.

Zloženie: Zemiaky. Voda. Cibuľa. Kokosové mlieko. Slnečnicový olej. Kešu oriešky. Paradajková pasta. Zázvor. Koriandrový prášok. Prášok z čili papričiek. Rímska rasca. Cukor. Červené čili papričky celé. Kukuričný škrob. Kurkumový prášok. Zmes ajurvédskych korenín [čierne korenie, škorica, klinček, koriander, kardamóm, čili papričky, rímska rasca, muškátový orech, bobkový list]. Vyrobené v prevádzke, kde sa spracúvajú arašidy, orechy, mlieko, sója, pšenica, horčica a sezam.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 481,4 kJ [115,0 Kcal]. Tuky 6,4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g. Sacharidy 12,5 g, z toho cukry 0,5 g. Bielkoviny 1,8 g. Soľ 0,80 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško v kartónovej škatuľke.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty vyklopené do vhodnej nádoby. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút.

Pôvod: Vyrobené v Indii z miestnych surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Kašmírske zemiaky
  • Product Reference: 8901552021463
  • By Ashoka
  • Price: 3,20
  • Product Width: 15.00 cm
  • Product Height: 2.00 cm
  • Product Depth: 19.00 cm
  • Product Weight: 0.36 kg
  • Description: Vegánsky pozdrav z Kašmíru! Baby zemiaky dusené v korenistej rascovej omáčke s kokosovým mliekom a ajurvédskymi koreninami. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj s chlebom, pečivom, plackou alebo s ryžou. Jedna porcia 280 g.
Path: > > Kašmírske zemiaky