Fazuľový pilaf Ukáž plnú veľkosť

Fazuľový pilaf

Vychutnaj si jedno z najstarších jedál sveta! Pilaf sa zo starovekej Indie postupne rozšíril do strednej Ázie a do Perzie a odtiaľ, obohatený perzskou kulinárskou tradíciou, na Blízky východ a do Stredomoria. My ti ponúkame jeho vegánsky variant pripravený na severoindický spôsob. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako ľahké hlavné jedlo bez prílohy alebo s Chrumkavými šošovicovými plackami. Jedna porcia 280 g.

Viac detailov

Kód:  8901552023443

Skladom

3,20 € s DPH [2,67 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočný Fazuľový pilaf vyklopený z vrecúška a ozdobený lístkom zeleného koriandra a ibištekom jedlým.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Dochutené ajurvédskymi koreninami. Nízky glykemický index.

Zloženie: Voda. Ryža basmati. Cibuľa. Zemiaky. Červená fazuľa. Paradajky. Slnečnicový olej. Paradajková pasta. Zelené čili papričky. Soľ. Cesnak. Zázvor. Listy koriandra. Mätové listy. Prášok z červených čili papričiek. Rímska rasca. Zmes ajurvédskych korenín [koriandrový prášok, čierne korenie, anýzové semienka, škorica, muškátový orech, sezamové semienka, čierny kardamóm, zelený kardamóm, klinček, bobkový list, badián, semienka rasce lúčnej, semienka koptskej rasce, muškátový kvet, kalpasi]. Kurkumový prášok. Kurkumový oleorezín. Vyrobené v prevádzke, kde sa spracúvajú arašidy, orechy, mlieko, sója, pšenica, horčica a sezam.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 650,2 kJ [155,5 kcal]. Tuky 3,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g. Sacharidy 26,8 g, z toho cukry 0,0 g. Bielkoviny 4,2 g. Soľ 1,00 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško v kartónovej škatuľke.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty vyklopené do vhodnej nádoby. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút.

Pôvod: Vyrobené v Indii z miestnych surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Fazuľový pilaf
  • Product Reference: 8901552023443
  • By Ashoka
  • Price: 3,20
  • Product Width: 12.00 cm
  • Product Height: 4.00 cm
  • Product Depth: 16.00 cm
  • Product Weight: 0.36 kg
  • Description: Vychutnaj si jedno z najstarších jedál sveta! Pilaf sa zo starovekej Indie postupne rozšíril do strednej Ázie a do Perzie a odtiaľ, obohatený perzskou kulinárskou tradíciou, na Blízky východ a do Stredomoria. My ti ponúkame jeho vegánsky variant pripravený na severoindický spôsob. Stredne štipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako ľahké hlavné jedlo bez prílohy alebo s Chrumkavými šošovicovými plackami . Jedna porcia 280 g.
Path: > > Fazuľový pilaf