Thajská jazmínová ryža Ukáž plnú veľkosť

Thajská jazmínová ryža

Príjemne lepkavá! Typická dlhozrnná ryža pre milovníkov juhoázijskej kuchyne. Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré chutí aj deťom. Zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prílohu k čínskym, vietnamským a thajským jedlám. Hodí sa aj na prípravu sushi. Dve porcie 280 g.

 

Viac detailov

Kód:  5016805003196

Na sklade

Cena: 2,40 € s DPH [2,00 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočná Thajská jazmínová ryža vyklopená z vaničky a ozdobená hráškovými klíčkami a rezom citrónu.

Zdravotné prínosy: Bez umelých aróm, príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Bez alergénov.

Zloženie: Prírodná dusená ryža [voda, thajská jazmínová ryža] 98%. Slnečnicový olej. Regulátor kyslosti E575. Soľ.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 648,0 kJ [153,0 kcal]. Tuky 1,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g. Sacharidy 33,2 g, z toho cukry 0,4 g. Bielkoviny 3,0 g. Soľ 0,40 g.

Balenie: Plastová vanička s fóliou. Balené v ochrannej atmosfére.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vaničky do kastrólika a zohrej s trochou oleja na miernom ohni—takto po domácky zohriata ryža chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty priamo vo vaničke s niekoľkokrát prepichnutou fóliou, po zohriatí odtrhni fóliu a skypri ryžu vidličkou. V prípade núdze môžeš zohriať aj ponorením neotvorenej vaničky do vriacej vody na 5 minút.

Pôvod: Vyrobené vo Veľkej Británii z miestnych a dovezených surovín.

Originálny názov: Thai Jasmine Rice

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská Republika.

  • Product Name:Thajská jazmínová ryža
  • Product Reference: 5016805003196
  • By Veetee Rice Ltd
  • Price: 2,40
  • Product Weight: 0.35 kg
  • Description: Príjemne lepkavá! Typická dlhozrnná ryža pre milovníkov juhoázijskej kuchyne. Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré chutí aj deťom. Zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prílohu k čínskym, vietnamským a thajským jedlám. Hodí sa aj na prípravu sushi. Dve porcie 280 g.  
Path: > > Thajská jazmínová ryža