Ryža basmati s divou ryžou Ukáž plnú veľkosť

Ryža basmati s divou ryžou

Ako Jin a Jang! Žiadne dve odrody ryže nie sú tak rozličné a zároveň tak podobné. Pravá ryža basmati sa pestuje výlučne na úpätí Himalájí v Pakistane, Indii a Bangladéši. Domovinou divej ryže sú močiare v okolí Veľkých jazier v Severnej Amerike. A čo majú spoločné? Až o 30% nižší glykemický index, než iné druhy ryže. Teraz ich môžeš ochutnať v jednom. Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prémiovú prílohu k akémukoľvek jedlu. Dve porcie 280 g.

Viac detailov

Kód:  5016805003424

Skladom

Cena: 2,40 € s DPH [2,00 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočná Ryža basmati s divou ryžou vyklopená z vaničky a ozdobená rímskym karfiolom, plátkom mrkvy, klíčkami lucerny siatej a vetvičkou oregána.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez umelých aróm, príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Bez alergénov. Nízky glykemický index.

Zloženie: Dusená ryža [voda, ryža basmati, divá ryža] 97%. Slnečnicový olej. Regulátor kyslosti Glukono-delta-laktón E575. Soľ.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 590,0 kJ [140,0 kcal]. Tuky 2,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g. Sacharidy 25,9 g, z toho cukry 0,4 g. Bielkoviny 3,5 g. Soľ 0,17 g.

Balenie: Plastová vanička s fóliou. Balené v ochrannej atmosfére.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vaničky do kastrólika a zohrej s trochou oleja na miernom ohni — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty priamo vo vaničke s niekoľkokrát prepichnutou fóliou. Môžeš zohriať aj ponorením neotvorenej vaničky do vriacej vody na 5 minút. Po zohriatí odtrhni fóliu a skypri ryžu vidličkou.

Pôvod: Vyrobené vo Veľkej Británii z miestnych a dovezených surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Ryža basmati s divou ryžou
  • Product Reference: 5016805003424
  • By Veetee Rice Ltd
  • Price: 2,40
  • Product Width: 12.00 cm
  • Product Height: 4.00 cm
  • Product Depth: 16.00 cm
  • Product Weight: 0.31 kg
  • Description: Ako Jin a Jang! Žiadne dve odrody ryže nie sú tak rozličné a zároveň tak podobné. Pravá ryža basmati sa pestuje výlučne na úpätí Himalájí v Pakistane, Indii a Bangladéši. Domovinou divej ryže sú močiare v okolí Veľkých jazier v Severnej Amerike. A čo majú spoločné? Až o 30% nižší glykemický index, než iné druhy ryže. Teraz ich môžeš ochutnať v jednom. Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prémiovú prílohu k akémukoľvek jedlu. Dve porcie 280 g.
Path: > > Ryža basmati s divou ryžou