Zeleninová ryža s quinoa semienkami Ukáž plnú veľkosť

Zeleninová ryža s quinoa semienkami

Utešená kombinácia hnedej basmati ryže, zeleniny a populárnych quinoa semienok pre vyznavačov štíhlej línie! Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prílohu k akémukoľvek jedlu. Dve porcie 250 g.

 

Viac detailov

Kód:  5016805007217

Skladom

2,90 € s DPH [2,42 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočná Zeleninová ryža s quinoa semienkami vyklopená z vrecúška a ozdobená lístkom petržlenu a rezmi citróna a červenej cibule.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Bez alergénov. Nízky glykemický index.

Zloženie: Dusená hnedá ryža basmati 73%. Cibuľa 10%. Mrkva 10%. Dusená červená quinoa 3%. Slnečnicový olej. Zeleninový vývar [ryžová múka, soľ, cibuľa, paštrnák, mrkva, olivový olej, kurkuma, petržlen]. Tekvicové pyré. Citrónová kôra. Cesnak. Zázvor. Koriander. Kurkuma. Čierne korenie.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 489,0 kJ [116,0 kcal]. Tuky 2,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g. Sacharidy 19,5 g, z toho cukry 1,3 g. Bielkoviny 2,6,0 g. Soľ 0,28 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško. Balené v ochrannej atmosfére.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni s trochou oleja — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty priamo v pootvorenom vrecúšku. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút. Pred otvorením vrecúško pomačkaj, aby sa zrnká ryže oddelili od seba. Pred podávaním pomiešaj.

Pôvod: Vyrobené vo Veľkej Británii z miestnych a dovezených surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Zeleninová ryža s quinoa semienkami
  • Product Reference: 5016805007217
  • By Tilda
  • Price: 2,90
  • Product Width: 12.00 cm
  • Product Height: 3.50 cm
  • Product Depth: 18.00 cm
  • Product Weight: 0.26 kg
  • Description: Utešená kombinácia hnedej basmati ryže, zeleniny a populárnych quinoa semienok pre vyznavačov štíhlej línie! Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prílohu k akémukoľvek jedlu. Dve porcie 250 g.  
Path: > > Zeleninová ryža s quinoa semienkami