Celozrnný pilaf Ukáž plnú veľkosť

Celozrnná karí ryža s rascou

Ľahká a sypká! Rascové semienka a listy senovky gréckej dodávajú tejto celozrnnej basmati ryži unikátnu vôňu a chuť. Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prílohu k indickým jedlám. Dve porcie 250 g.

Viac detailov

Kód:  5011157888194

Skladom

3,20 € s DPH [2,67 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočná Celozrnná karí ryža s rascou vyklopená z vrecúška a ozdobená lístkom koriandra, tyčinkou škorice a hviezdičkou badiánu.

Plusy pre tvoje zdravie: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Šetrne zavárané, s vysokým zachovaným obsahom vitamínov. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Bez alergénov. Nízky glykemický index.

Zloženie: Dusená celozrnná ryža basmati 92%. Pražená cibuľa. Slnečnicový olej. Arabská guma. Soľ. Semienka rímskej rasce 0,2%. Prírodné príchute. Senovka grécka <0,1%. Čierne korenie.

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 572,0 kJ [136,0 kcal]. Tuky 3,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g. Sacharidy 22,6 g, z toho cukry 0,4 g. Bielkoviny 2,9 g. Soľ 0,28 g.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško. Balené v ochrannej atmosfére.

Trvanlivosť: Minimálne 12 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale. Trvanlivosť dosiahnutá šetrným zaváraním, bez konzervantov.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Vyklop z vrecúška do kastrólika a zohrej na miernom ohni s trochou oleja — takto po domácky zohriate jedlo chutí najlepšie! V mikrovlnke zohrievaj 2 minúty priamo v pootvorenom vrecúšku. Môžeš zohriať aj ponorením neotvoreného vrecúška do vriacej vody na 5 minút. Pred otvorením vrecúško pomačkaj, aby sa zrnká ryže oddelili od seba. Pred podávaním pomiešaj.

Pôvod: Vyrobené vo Veľkej Británii z miestnych a dovezených surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská Republika.

  • Product Name:Celozrnná karí ryža s rascou
  • Product Reference: 5011157888194
  • By Tilda
  • Price: 3,20
  • Product Width: 14.00 cm
  • Product Height: 3.50 cm
  • Product Depth: 18.00 cm
  • Product Weight: 0.26 kg
  • Description: Ľahká a sypká! Rascové semienka a listy senovky gréckej dodávajú tejto celozrnnej basmati ryži unikátnu vôňu a chuť. Neštipľavé, šetrne zavárané hotové jedlo, ktoré zohreješ za dve minúty. Podávaj ako prílohu k indickým jedlám. Dve porcie 250 g.
Path: > > Celozrnná karí ryža s rascou