Varené pšeno Zobraziť plnú veľkosť

Varené pšeno

Na rozdiel od kuskusu, s ktorým si ho mnohí mýlia, je pšeno bezlepkové. Od iných obilnín sa líši tým, že je zásadité. Hodí sa ako príloha k akémukoľvek jedlu alebo ako základ pre kašu, rizoto či fašírky. Vegánske, bezmliečne a bezlepkové, neštipľavé, šetrne sterilizované hotové jedlo. Bez alergénov. Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Bez konzervantov. Zohreješ za 3 minúty.

Viac detailov

Kód:  8594043792487

na sklade

Cena: 2,60 € s DPH [2,17 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Naše skutočné jedzhneď Varené pšeno vyklopené z vrecúška a ozdobené valeriánkou poľnou, lístkami šalátu friseé a červenými reďkovkami.

Originálny názov: Boiled millet

Zdravotné benefity: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm, príchutí. Šetrne sterilizované. Bez konzervantov. Vegánske. Bezmliečne. Bezlepkové. Bez alergénov. Vďaka šetrnej sterilizácii je zachovaný vysoký obsah vitamínov. Zásadité, neprekysľuje organizmus.

Štipľavosť: Neštipľavé.

Hmotnosť: 300 g

Výdatnosť: Dve až tri porcie.

Kategória: Príloha. Základ pre kašu, rizoto či fašírky.

Zloženie: Pšeno 98%. Repkový olej. Soľ [jedlá kamenná soľ, jodičnan draselný].

Priemerné výživové hodnoty na 100 g: Energia 500,0 kJ [119,0 kcal]. Bielkoviny 3,5 g. Tuky 1,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g. Sacharidy 23,7 g, z toho cukry 0,1 g. Soľ 0,05 g.

Charakteristika: Šetrne sterilizované hotové jedlo.

Balenie: Viacvrstvové ochranné potravinárske vrecúško.

Trvanlivosť: Minimálne 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale.

Skladovanie: Neotvorené jedlo skladuj pri izbovej teplote od +1 C do +30 C. Otvorené jedlo vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Jedlo zohrievaj buď neotvorené v horúcej vode [cca 7 min] alebo vyklopené z vrecúška do kastrólika na miernom ohni s trochou oleja [cca 5 minút] alebo vyklopené z vrecúška do nekovovej nádoby v mikrovlnke [cca 3 min]. Pred otvorením dobre pomačkaj.

Servírovanie: Hodí sa ako príloha k akémukoľvek jedlu alebo ako základ pre kašu, rizoto či fašírky. Poslúži aj ako bezlepková zápražka do polievok či omáčok.

Pôvod: Vyrobené v Českej republike z miestnych surovín.

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovensko.

  • Product Name:Varené pšeno
  • Product Reference: 8594043792487
  • By Expres Menu
  • Price: 2,60
  • Product Width: 14.00 cm
  • Product Height: 5.00 cm
  • Product Depth: 22.00 cm
  • Product Weight: 0.32 kg
  • Description: Na rozdiel od kuskusu, s ktorým si ho mnohí mýlia, je pšeno bezlepkové. Od iných obilnín sa líši tým, že je zásadité. Hodí sa ako príloha k akémukoľvek jedlu alebo ako základ pre kašu, rizoto či fašírky. Vegánske, bezmliečne a bezlepkové, neštipľavé, šetrne sterilizované hotové jedlo. Bez alergénov. Bez prídavných látok. Bez umelých aróm a príchutí. Bez konzervantov. Zohreješ za 3 minúty.
Path: > > Varené pšeno