Bazovo-čučoriedkový nápoj s konopným a chmeľovým kvetom Zobraziť plnú veľkosť

Bazovo-čučoriedkový nápoj s konopným kvetom

Spomalí, utíši a upokojí! Relaxačný, príjemne horkastý, sýtený ovocný nápoj s konopným kvetom pre chvíle, keď potrebuješ „skľudniť hormón“. Podávaj vychladený alebo na kockách ľadu. Jedna porcia 250 ml.

 

Viac detailov

Kód:  9120033162887

na sklade

Cena: 1,60 € s DPH [1,33 € bez DPH]

Čo je na fotografii: Skutočný Bazovo-čučoriedkový nápoj s konopným kvetom vyliaty z plechovky do pohára a ozdobený čučoriedkami, čiernou bazou, konopným listom a chmeľovými kvetmi.

Zdravotné prínosy: Bez prídavných látok. Bez umelých aróm, príchutí. Bez konzervantov. Vegánske. Bezlaktózové. Bezlepkové. Bez alergénov. Obsahuje extrakt z konopného kvetu.

Zloženie: Voda. Ovocná šťava z koncentrátu [baza, čučoriedka, arónia, limetka] 21%. Cukor. Kysličník uhličitý. Prírodné arómy. Extrakt z konopného kvetu.

Priemerné výživové hodnoty na 100 ml: Energia 229,0 kJ [54,0 kcal]. Tuky <0,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 g. Sacharidy 12,7 g, z toho cukry 12,4 g. Bielkoviny <0,1 g. Soľ <0,01 g.

Balenie: Hliníková plechovka.

Trvanlivosť: Minimálne 24 mesiacov od dátumu výroby. Dátum minimálnej trvanlivosti vyznačený na obale.

Skladovanie: Nemusíš chladiť ani mraziť. Neotvorený nápoj skladuj pri izbovej teplote. Otvorený nápoj vlož do chladničky a spotrebuj do 48 hodín.

Príprava: Otvor a pi!

Pôvod: Vyrobené v Rakúsku z miestnych a dovezených surovín.

Originálny názov: Zero Bock Chill-Out Drink

Distribúcia: Pre www.jedzhned.sk dováža a na trh uvádza Litelife s.r.o., Zámocká 8, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

  • Product Name:Bazovo-čučoriedkový nápoj s konopným kvetom
  • Product Reference: 9120033162887
  • By Breitengrad CS GmbH
  • Price: 1,60
  • Product Weight: 0.26 kg
  • Description: Spomalí, utíši a upokojí! Relaxačný, príjemne horkastý, sýtený ovocný nápoj s konopným kvetom pre chvíle, keď potrebuješ „skľudniť hormón“. Podávaj vychladený alebo na kockách ľadu. Jedna porcia 250 ml.  
Path: > > Bazovo-čučoriedkový nápoj s konopným kvetom